Daniel Maslák & Michaela Netolická

Daniel Maslák & Michaela Netolická

Daniel Maslák & Michaela Netolická COOL DANCE
Daniel Maslák & Michaela Netolická COOL DANCE

Daniel Maslák

Tančím protože: Tančit jsem začal přibližně v desíti letech, kdy kamarádka mé mamky hledala partnera pro svou dceru a já se rozhodl to zkusit.
Můj oblíbený tanec: To, který tanec je můj nejoblíbenější se často mění, ale aktuálně asi Paso Doble.
Můj taneční vzor: Dle mého názoru každý tanečník, který se kdy dostal do světové špičky byl něčím unikátní a je možné se jím inspirovat. Tudíž je velice těžké vybrat pouze někoho, ale mým největším vzorem je Nino Langella a Sergei Polunin.
Nejoblíbenější hláška mého trenéra: Na Seniora IV slušný.
Nejradši mám na tancování: Při tanci jsem vždy s lidmi které mám rád, vždy se dokážu odreagovat a mohu dělat to, co mě baví. Tanec je zkrátka něčím,co mě provází už od dětství a dělá mě šťastným. (pokud máme s trenérem oba dobrou náladu :D)

O našem páru

Vytančená třída: A STT / A LAT
Věková kategorie: Dospělí
Začali jsme spolu tančit: Březen 2020
Náš největší úspěch: Teprve přijdou.

Michaela Netolická

Tančím protože: Párové tancování jsem začala v 6 letech, když našemu trenérovi chyběla holka do páru. Tancování jako takové jsem začala už ve 4 letech, ale pouze ve formacích. K tanci mě přivedl můj bratr, který se tomuto tanci ve formacích taky věnoval.
Můj oblíbený tanec: Rumba a Waltz
Můj taneční vzor: Elizaveta Kuklina, Victoria Kharchenko, Oxana Lebedev, Vera Bondareva Melia a její show, Anna Melnikova, Madis Abel & Alexandra Galkina, Evgeny Moshenin & Dana Spytsina, Alexey Glukhov & Anastatia Glazunova; Violetta Posmetnaya
Nejoblíbenější hláška mého trenéra: Senior 18, rychleji!
Nejradši mám na tancování: Hudbu a prožitek.

Chcete tento pár na Vaší akci? Rádi u Vás zatančí. Napište nám.

Nabízíme taneční ukázky, předtančení a show na Vaši oslavu, ples či jinou akci. Zatančit Vám mohou začínající hvězdy až po nejlepší tanečníky v republice. Od juniorského věku až po ostřílené dospěláky. Líbí se Vám tento pár a chtěli byste ho vidět tančit na živo na Vaší akci? Vyplňte prosím formulář a my se Vám brzo ozveme.

Maximální velikost souboru je 12 MB
Maximální velikost souboru je 12 MB