Michael Husák & Bára Jancáková

Michael Husák & Bára Jancáková

Michael Husák

Tančím protože: Začal jsem tancovat pár měsíců před mými sedmnáctými narozeninami. Chodil jsem do základních tanečních kurzů, jako každý normální člověk, a neuvěřitelně mě to tam chytlo. Též na Věnečku základních kurzů jsem vyhrál soutěž, tak jsem v tom trochu začal vidět potencionál a zavítal do COOLu, což bylo mé nejlepší rozhodnutí.
Můj oblíbený tanec: Waltz a Tango
Můj taneční vzor: Madis Abel, Charles Schmitt, Dmitry Zharkov. 
Nejoblíbenější hláška mého trenéra: Citoslovce prdu (od Pavla) a wooooww/woooahhh (Líza). 
Nejradši mám na tancování: Nejradši mám to, že se dokážu od všeho odreagovat, mám okolo sebe úžasné lidi, hraje krásná hudba a samozřejmě volnost pohybu. Tanec mi vždy zlepší den a vykouzlí úsměv na tváři i když to tak někdy nevypadá.

O našem páru

Vytančená třída: B STT / C LAT
Věková kategorie: Dospělí
Začali jsme spolu tančit: únor 2022
Náš největší úspěch: Náš "největší" úspěch je, že na naší první společné soutěži jsme vytancovali 1. místo ve standardu a pozici níže v latině. Každopádně za ten největší úspěch považujeme to, že spolu dobře vycházíme a rozumíme si.

Bára Jancáková

Tančím protože: Začala jsem tančit v 15 letech, protože jsem chtěla poznat nové lidi, naučit se sebevědomě vystupovat a navíc miluji hudbu.
Můj oblíbený tanec: Quickstep
Můj taneční vzor: Madis Abel & Aleksandra Galkina
Nejoblíbenější hláška mého trenéra: ,,Vymysli si trest”
Nejradši mám na tancování: Otevřenost, vzájemnou podporu, motivace posouvat se výš a překonávat vlastní limity. Navíc tanec je krásný způsob vyjádření hudby.

Chcete tento pár na Vaší akci? Rádi u Vás zatančí. Napište nám.

Nabízíme taneční ukázky, předtančení a show na Vaši oslavu, ples či jinou akci. Zatančit Vám mohou začínající hvězdy až po nejlepší tanečníky v republice. Od juniorského věku až po ostřílené dospěláky. Líbí se Vám tento pár a chtěli byste ho vidět tančit na živo na Vaší akci? Vyplňte prosím formulář a my se Vám brzo ozveme.

Maximální velikost souboru je 12 MB
Maximální velikost souboru je 12 MB