Mónica Lopéz Rodriguez

O mně jako o tanečnici

Největší nejen taneční úspěchy: Za svůj největší úspěch považuji to, že jsem řídila úspěšnou taneční školu s více jak 2000 studenty.

Můj nejoblíbenější tanec: Nejraději tančím bachatu, salsu, rumbu, chachu a reggaeton

Co mám nejradši na tancování: Na tancování se mi nejvíce líbí že můžu být kým chci a nemyslet na nic jiného. Můžu se cítít žensky a sexy.

O mně jako o lektorovi

Dosažené lektorské vzdělání: V mé specializaci nejsou lektorské úrovně. Mohu však říct, že jsem školila lektory salsy a bachaty, kteří nyní úspěšně vyučují v Madridu. 

Zaměření: Věnuji se salse, bachatě a flamencu

Největší lektorské úspěchy: Pro mě největší úspěch jako lektorka tance je vidět mé žáky tančit s úsměvem na tváři. Spoustě z nich tanec změnil život, od překonání deprese až po získání sebevědomí. Někteří díky tanci našli svého životního partnera a dokonce založili rodinu.

Zajímavosti

Co o mě (možná) nevíte: Plním si nový sen, chci se státspisovatelkou. Píši román, který by se měl dostat k velkým španělským vydavatelům, a to díky tomu že mě zastupuje jeden z významných literárních agentů. Nemůžu se dočkat až vyjde můj román!

Co mám nejradši na práci lektora: Můžu si užít mou vášeň z tance a navíc se bavit ve skvělé společnosti všech mých žáků.

Lektorské motto: Tančit může každý. Nezáleží na věku, pohlaví, ani fyzické kondici. Tanec je pro každého.

Chcete se naučit tančit s Mónicou? Napište nám!