Radim Bobek & Sabina Novotná

carousel - tančírna
carousel - tančírna

Radim Bobek & Sabina Novotná

mistr ČR družstev, medailista MČR v juniorské kategorii ve standardních i latinskoamerických tancích

Radim si ve standardu vytancoval nejvyšší třídu „M“ a v latině třídu „A“. Po skončení aktivní taneční kariéry začal s výukou malých dětí a poté pokračoval s výukou dospělých.

Sabina pracuje v logistické společnosti a zároveň dálkově studuje žurnalistiku. Zájem o tanec se v ní projevil teprve před pár lety a momentálně pomáhá s učením v Bakovské tančírně. 

carousel - radim
carousel - radim

Radim Bobek

Radim se narodil v Mladé Boleslavi a je mu 22 let, studuje v Praze informatiku na ČVUT a pracuje v pražské IT firmě ICZ. Je velmi sportovně založen a má rád všechny možné sporty. Po skončení úspěšné aktivní taneční kariéry se sportu nevzdal a momentálně hraje 2. ligu ve florbalu za tým Athletics Praha. Ve volném čase si zahraje squash, fotbal, ping pong a další sporty. Mezi další věci, které ho baví patří cestování, počítačové hry a fantasy karetní hry. 

Motto: "Být aktivní ve všech směrech je nejlepší cesta k úspěchu!"

 

Sabina Novotná

Sabině je 23 let, narodila se v Mladé Boleslavi a momentálně bydlí v Praze. Tam také Sabina pracuje v logistické společnosti. Její velkou vášní jsou knihy a tuto vášeň sdílí na svém knižním blogu, kde recenzuje novinky, thrillery, romány pro ženy a nebo i klasickou četbu. Kromě knih se zajímá i o módu nebo britskou královskou rodinu. O víkendech je také věrnou fanynkou florbalových týmů Athletics Praha a Technology Florbal MB. V neposlední řadě také velmi ráda cestuje a v oblibě má české památky.

Motto: "Snažit se žít každý den naplno!"

Rozumím
###message