Připravte se na svatební tanec

Svatební tanec je krásnou tradicí, kterou musí projít každí novomanželé. Máte obavy? Nebojte, přestože netančíte zrovna jako Fred Astair, i vy můžete mít svatební tanec, na který vy a Vaši hosté jen tak nezapomenou. Důležitá je příprava. Nejlépe s odborníky, kteří se věnují výuce tance a stavbou choreografií.

Vyberte si ty nejlepší v oboru

Vsaďte na jistotu a vyberte si taneční školu, která sdružuje nejlepší tanečníky v ČR a mistry ve svém oboru. V taneční škole COOL DANCE Vám dokáží nabídnout řešení na míru. Klasická příprava probíhá formou individuální výuky, kde lektorovi sdělíte Vaše představy a on se je na oplátku pokusí zrealizovat. Správný lektor vždy dokáže poradit a pochopit Vaše pocity. Choreografii vytvoří tak, abyste v ní vypadali co nejlépe. Pokud si nejste jistí Vaši představou, zkuste svatební rychlokurz.

Taneční zábava na Vaši oslavu

Pokud se Vám bude líbit taneční výuka ve škole, proč nenaučit něco i Vaše hosty na oslavě. Tanečníci za vámi rádi přijedou i na Vaši svatební oslavu a rychle svatebčany naučí základní kroky populárních plesových tanců dle Vašeho výběru. A o zábavu máte postaráno!

Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, klíč k úspěchu spočívá v pravidelné přípravě. Jen si představte, na kolik věcí budete muset ve svatební den myslet, pokud Vám svatební tanec připraví odborník a vy ho pilně natrénujete, budete mít o jednu starost míň.

 

 

Rozumím
###message