PRO-AM - Tanec s profesionálním tanečníkem

Tanec s profesionálním tanečníkem

,,Tančete jako ve StarDance.'' Chtěla byste se naučit tančit, ale nemáte s kým? Pojďte vyzkoušet tanec s profesionálním tanečníkem, neboli PRO-AM, jako v televizním pořadu StarDance. Rádi Vás naučíme nejznámější tance jako jsou waltz, cha cha, tango, samba, valčík, rumba a mnoho dalších. 

Tanec s profesionálním tanečníkem - PRO-AM v taneční škole COOL DANCE
Tanec s profesionálním tanečníkem - PRO-AM v taneční škole COOL DANCE

Co znamená PRO-AM?

Zkratka PRO-AM je odvozená od slov Profesionál a Amatér. V praxi to tedy znamená, že profesionální tanečník tančí nejčastěji s amatérskou tanečnicí. Ale pánové nebojte, pokud i vy chcete začít tančit a chcete tančit s profesionální tanečnicí, můžete! Nejdůležitější je chtít tančit a o zbytek se už postaráme my!

Pro koho je PRO-AM vhodné?

S PRO-AM může začít každý, kdo se chce naučit tančit standardní a latinskoamerické tance pod profesionálním dohledem. Výhoda PRO-AM individuálních lekcí je v tom, že je Vám profesionální tanečník neustále k dispozici a vše s Vámi rád zatančí. A proto se budete i rychleji zlepšovat. Již máte taneční základy za sebou? Nevadí, naši profesionální tanečníci rychle odhadnou Vaši taneční úroveň a pomohou Vám posunout se dál, tak abyste nemuseli neustále začínat od začátku.

Kdo se Vám bude věnovat?

Mezi naše lektory patří jedni z nejlepších sportovních tanečníků v ČR a všichni se Vám budou rádi věnovat. Jsou milí a trpěliví a dobře vědí, že chcete, aby Vás tanec hlavně bavil. Naši tanečníci pro Vás budou partnery, na které se dá spolehnout.

Tanec s profesionálním tanečníkem - PRO-AM v taneční škole COOL DANCE
Tanec s profesionálním tanečníkem - PRO-AM v taneční škole COOL DANCE

Jak probíhá výuka?

Nejčastěji výuka probíhá formou individuálních lekcí, kdy se Vám lektor může naplno věnovat. Jedna lekce trvá 45 minut a s lektorem se domluvíte na vzájemných časových možnostech. Počet lekcí si řídíte vy. Výuka je uzpůsobena přímo Vám na míru.

Nevíte jaká jste taneční úroveň?

Nebojte, rádi Vám poradíme. Naši lektoři rychle odhadnou, co potřebujete a výuku přizpůsobí Vašim potřebám tak, abyste již nikdy nezačínala od začátku. Podívejte se do PRO-AM terminologie a můžete zkusit sama odhadnou Vaši úroveň.

  • BRONZE - začátečnice, které nikdy netančily
  • SILVER - mírně pokročilé, účastnice kurzu BRONZ, případně dříve tančily
  • GOLD - pokročilé, účastnice kurzu SILVER, 
  • DIAMOND - super pokročilé, zvládají pokročilé variace

Chtěly byste se potkávat s lidmi se stejným zájmem?

Vyzkoušejte PRO-AM kurzy, kde se potkávají všechny ženy, které tančí s profesionálním tanečníkem. Na těchto kurzech se probírá základní technika a sestavy do jednotlivých standardních a latinskoamerických tanců. 

Rezervujte si termín s profesionálním tanečníkem

Do poznámky prosím uveďte Vaši výšku a odhadovanou úroveň. Děkujeme.