Vaše představa

Vše začíná tím, že si vyslechneme Vaši představu o svatebním tanci a pomůžeme Vám ji zrealizovat. Pomůžeme s výběrem hudby a druhu tance. Bereme ohled zda budete tancovat na malém, či velkém sále. Důležité je také přizpůsobit choreografii svatebnímu oblečení a obuvi. Na to vše myslíme dopředu. Váš první novomanželský tanec připravíme do puntíku podle Vašich představ.

Svatební pár
Svatební pár

Choreografie

Po domluvě, jak by měl Váš vysněný první tanec vypadat, přichází fáze nácviku choreografie. Věnovat se Vám budou naši lektoři, kteří již mají bohaté zkušenosti s vytvářením tanečních choreografií. Délka nácviku závisí na obtížnosti Vaší sestavy, ale doporučujeme, alespoň 4 lekce po 45 minutách. Dle dohody je však možné délku lekce přizpůsobit Vašim individuálním potřebám. Pokud si ani po tomto čase nebudete jistí svými tanečními kroky, není problém kurz prodloužit o další lekce navíc.

Doporučujeme si vzít na nácvik pohodlné společenské oblečení, ve kterém se budete cítit dobře, taneční obuv nebo pohodlné boty.

Lekce z pravidla probíhají u nás v tanečním studiu, ale pokud si přejete, aby lekce probíhali na jiném místě, např. u Vás doma nebo na konkrétním místě svatebních oslav, naši lektoři se Vám budou snažit vyjít vstříc.

Váš svatební den

Vše včetně Vašeho svatebního tance je na Vaši svatbu připraveno bez chybičky. Nezbývá než si Váš první tanec užít a vychutnat naplno. Ať už jste se rozhodli Vaše hosty pobavit nebo nadchnout připraveným tancem, věříme, že to bude vzpomínka, na kterou jen tak nezapomenete.