Předtančení

Taneční atmosféra jak má být

Nabízíme Vám ukázky soutěžních choreografií v podání našich špičkových párů. Minutové ukázky oživí Váš ples, firemní akci nebo oslavu. Můžete si vybrat z latinsko-amerických a standardních tanců, či jejich kombinaci od jednoho až po všech deset.

S našimi klienty diskutujeme, abychom se, co nejvíce přiblížili jejich představám. Je možné vystoupení upravit na známé hudební motivy. Přizpůsobíme tomu oblečení, líčení atd. Kreativitě meze neklademe.

Latinskoamerické tance

  • Samba je latinsko-americký tanec na 2/4 nebo 4/4 takt. Soutěžní podoba má základy v brazilské karnevalové sambě. Samba je velmi veselá, temperamentní a zvukomalebná.
  • Cha-cha-cha je velmi svižný latinsko-americký tanec pocházející z Kuby. Typické pro cha-chu je synkopování 4. doby.
  • Rumba je tradiční kubánský romantický tanec na čtyři doby, který je blízký tanci cha-cha. Rumba je považována za jeden z nejvášnivějších tanců.
  • Pasodoble je druh latinsko-amerického tance, který symbolicky znázorňuje koridu. Partner vyjadřuje toreadora v aréně, partnerka představuje toreadorův šátek. Pasodoble se tančí ve 2/4 taktu.
  • Jive je to rytmický swingový tanec s 4/4-ovým rytmem. Je velmi energický a fyzický náročný.

Standardní tance

  • Waltz je tanec v tříčtvrťovém taktu a patří do skupiny standardních tanců. Je něžný, romantický a pomalý.
  • Tango je tanec pocházející z Argentiny a Uruguaye. Dříve bylo řazeno mezi latinsko-americké tance, teď patří do skupiny standardních tanců. Pro tango je charakteristická vášnivost, temperamentnost.
  • Valčík je postupový, kolový tanec v 3/4 taktu. Tempo je velmi rychlé.
  • Slowfox je považován za nejtěžší tanec a tančí se ve 4/4 taktu. Oblíbený díky swingovým rytmům.
  • Quickstep se tančí ve 4/4 taktu. Je to rytmický swingový tanec.

Podpořte mladé talenty

Hledáte milé oživení Vašeho plesu, eventu, nebo zábavy? Chtěli byste zároveň pomoci mladým tanečníkům v jejich rozvoji? Při objednání dětského předtančení přispíváte přímo našim tanečníkům na jejich tréninky a další vzdělání a rozvoj v oblasti tance. Rádi Vám ukáží své soutěžní choreografie v soutěžním oblečení.

Maturitní předtančení

Předtančení, na které se nezapomene!

Jste třída, která by chtěla svoje vlastní předtančení na maturitní ples? Není problém. Naši tanečníci pro Vás vytvoří a natrénují s Vámi atraktivní taneční choreografii na Váš maturitní ples. Součástí je konzultace, na které si vyslechneme Vaši představu a pokusíme se ji zrealizovat. Rádi Vám poradíme s výběrem hudby. Bereme ohledy na to, kde se ples koná, zda je sál malý nebo velký, jaké budete mít oblečení, či jaké budete mít boty. 

Objednat předtančení

Máte zájem si objednat předtančení, či podpořit naše mladé talenty? Napište nám.

Rozumím
###message