Předtančení

Taneční atmosféra jak má být

Nabízíme Vám ukázky soutěžních choreografií v podání našich špičkových párů. Minutové ukázky oživí Váš ples, firemní akci nebo oslavu. Můžete si vybrat z latinsko-amerických a standardních tanců, či jejich kombinaci od jednoho až po všech deset.

S našimi klienty diskutujeme, abychom se, co nejvíce přiblížili jejich představám. Je možné vystoupení upravit na známé hudební motivy. Přizpůsobíme tomu oblečení, líčení atd. Kreativitě meze neklademe.

Latinskoamerické tance

  • Samba je latinsko-americký tanec na 2/4 nebo 4/4 takt. Soutěžní podoba má základy v brazilské karnevalové sambě. Samba je velmi veselá, temperamentní a zvukomalebná.
  • Cha-cha-cha je velmi svižný latinsko-americký tanec pocházející z Kuby. Typické pro cha-chu je synkopování 4. doby.
  • Rumba je tradiční kubánský romantický tanec na čtyři doby, který je blízký tanci cha-cha. Rumba je považována za jeden z nejvášnivějších tanců.
  • Pasodoble je druh latinsko-amerického tance, který symbolicky znázorňuje koridu. Partner vyjadřuje toreadora v aréně, partnerka představuje toreadorův šátek. Pasodoble se tančí ve 2/4 taktu.
  • Jive je to rytmický swingový tanec s 4/4-ovým rytmem. Je velmi energický a fyzický náročný.

Standardní tance

  • Waltz je tanec v tříčtvrťovém taktu a patří do skupiny standardních tanců. Je něžný, romantický a pomalý.
  • Tango je tanec pocházející z Argentiny a Uruguaye. Dříve bylo řazeno mezi latinsko-americké tance, teď patří do skupiny standardních tanců. Pro tango je charakteristická vášnivost, temperamentnost.
  • Valčík je postupový, kolový tanec v 3/4 taktu. Tempo je velmi rychlé.
  • Slowfox je považován za nejtěžší tanec a tančí se ve 4/4 taktu. Oblíbený díky swingovým rytmům.
  • Quickstep se tančí ve 4/4 taktu. Je to rytmický swingový tanec.

Podpořte mladé talenty

Hledáte milé oživení Vašeho plesu, eventu, nebo zábavy? Chtěli byste zároveň pomoci mladým tanečníkům v jejich rozvoji? Při objednání dětského předtančení přispíváte přímo našim tanečníkům na jejich tréninky a další vzdělání a rozvoj v oblasti tance. Rádi Vám ukáží své soutěžní choreografie v soutěžním oblečení.

Maturitní předtančení

Předtančení, na které se nezapomene!

Jste třída, která by chtěla svoje vlastní předtančení na maturitní ples? Není problém. Naši tanečníci pro Vás vytvoří a natrénují s Vámi atraktivní taneční choreografii na Váš maturitní ples. Součástí je konzultace, na které si vyslechneme Vaši představu a pokusíme se ji zrealizovat. Rádi Vám poradíme s výběrem hudby. Bereme ohledy na to, kde se ples koná, zda je sál malý nebo velký, jaké budete mít oblečení, či jaké budete mít boty. 

Napište nám a objednejte si předtančení

Nabízíme taneční ukázky, předtančení a show na Vaši oslavu, ples či jinou akci. Zatančit Vám mohou začínající hvězdy až po nejlepší tanečníky v republice. Od juniorského věku až po ostřílené dospěláky. Vyplňte prosím formulář a my se Vám brzo ozveme.

Maximální velikost souboru je 12 MB
Maximální velikost souboru je 12 MB