Carousel - stt
Carousel - stt

Vít Domorád & Simona Tejcová

standardní tance, mistři ČR Showdance, vicemistři ČR do 21 let, finalisté MČR hlavní kategorie

Věnují se kombinaci 10 tanců, ale jejich primárním zaměřením jsou tance standardní. Tyto tance vyučuji pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilé. 

carousel - tančírna
carousel - tančírna

Radim Bobek & Sabina Novotná

mistr ČR družstev, medailista MČR v juniorské kategorii ve standardních i latinskoamerických tancích

Radim si ve standardu vytancoval nejvyšší třídu „M“ a v latině třídu „A“. Po skončení aktivní taneční kariéry začal s výukou malých dětí a poté pokračoval s výukou dospělých. Radim je velmi sportovně založen a má rád všechny možné sporty. Momentálně hraje 2. ligu ve florbalu za tým Athletics Praha. Sabina pracuje v logistické společnosti a zároveň dálkově studuje žurnalistiku. Zájem o tanec se v ní projevil teprve před pár lety a momentálně pomáhá s učením v Bakovské tančírně. Její velkou vášní jsou knihy a tuto vášeň sdílí na svém knižním blogu.

carousel - nikuša
carousel - nikuša

Nikola Kuthanová

maminka na mateřské dovolené, zdravotní sestra

Jmenuji se Nikola Kuthanová a jsem všeobecná zdravotní sestra. Tuto práci jsem si vybrala proto, protože jsem vždy chtěla a chci pomáhat druhým lidem. Nyní jsem na mateřské dovolené a ráda bych prostřednictvím kurzů Latino Mums a Mimi & Mama Dance chtěla dělat radost maminkám v mém okolí, které milují společnost, tanec a také zábavu.