Často kladené dotazy

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

OBECNÉ OTÁZKY

Kdo jsme?

Jsme taneční škola COOL DANCE, která se specializuje na výuku standardních a latinskoamerických tanců od začátečníků až po mistry ČR. Rádi se věnujeme i dalším tanečním stylům a pohybovým aktivitám. 

Kde kurzy probíhají?

Taneční škola COOL DANCE aktuálně působí v několika městech. Najdete nás na těchto adresách:

  • Praha - Hybernská 15, budova POST_A, 2. patro
  • Mladá Boleslav - Dukelská 1093, Zrcadlový sál Domu Kultury 
  • Kosmonosy - Luční 1326, malý sál Multifunkční tělocvičny
  • Bakov nad Jizerou - Školní 876, Taneční klub Rytmus

Kdo kurzy vyučuje? 

Taneční kurzy vyučují zkušení lektoři, kteří jsou nejen úspěšnými tanečníky ve svém oboru, ale mají také bohaté zkušenosti s vedením tanečních kurzů pro veřejnost. Naši lektoři jsou držiteli trenérských licencí s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Navíc se pravidelně účastní vzdělávacích akcí pořádaných naším tanečním klubem. Zajímá vás, kdo u nás vyučuje? Podívejte se na medailonky našich lektorů.

Naučíte tančit i dřevo?

Ano, naučíme tančit i ty, kteří si myslí, že jsou „dřevo“. Nebojte se, našim zkušeným lektorům už prošla rukama spousta takových „špalíčků“. Máme trpělivost a dovednosti, abychom každému pomohli rozvíjet jeho taneční schopnosti. Možná z vás neuděláme příštího Freda Astaira, ale slibujeme, že po pár lekcích budete na parketu zářit.

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ A PLATBA

Jak si mohu rezervovat místo v kurzu?

Místo v kurzu lze rezervovat elektronicky přes naše webové stránky. Jednoduše vyberte kurz, který chcete navštěvovat, a na konci stránky vyplňte přihlašovací formulář. Po odeslání formuláře vám automaticky přijde na e-mail rekapitulace přihlášky a další pokyny.

Pokud vám e-mail nedorazil, podívejte se prosím do složky se spamem. Případně ověřte, zda jste zadali správnou e-mailovou adresu.

Počítáme s vámi na první lekci! V případě, že víte, že se nemůžete zúčastnit, prosíme o sdělení této informace e-mailem, abychom volné místo mohli nabídnout dál.

Mohu si vyzkoušet 1. lekci?

Ano, první hodina je nezávazná a zdarma! Stačí, když předem vyplníte přihlašovací formulář, abychom vám mohli rezervovat místo a počítat s Vámi na první hodině. Pokud se vám lekce bude líbit, kurzovné můžete zaplatit do druhé hodiny.

Mějte prosím na paměti, že v případě naplnění kapacity mají přednost klienti, kteří již kurzovné zaplatili a jsou si jistí svojí účastí v kurzu.

Jak se na kurz přihlásit?

Pro přihlášení na kurz stačí navštívit naše webové stránky a vybrat si kurz, který chcete navštěvovat. Na konci stránky vyplňte přihlašovací formulář. Po jeho odeslání vám na e-mail přijdou pokyny k platbě spolu s QR kódem.

Pokud vám e-mail nedorazil, podívejte se prosím do složky se spamem. Případně ověřte, zda jste zadali správnou e-mailovou adresu.

Počítáme s vámi na první lekci! V případě, že víte, že se nemůžete zúčastnit, prosíme o sdělení této informace e-mailem, abychom volné místo mohli nabídnout dál.

Je možné se do kurzu přihlásit i v průběhu?

Ano, v případě volné kapacity se můžete do kurzu přihlásit i v průběhu jeho trvání. Stačí vyplnit přihlašovací formulář na našem webu u vybraného kurzu.

Jak mohu kurz zaplatit? 

Po přihlášení Vám do e-mailu přijde rekapitulace přihlášky s pokyny k platbě. E-mail obsahuje QR kód, kterým je možné kurz zaplatit. Učiňte tak, co nejdříve, ať Vám můžeme garantovat místo v kurzu. 

Pokud vám e-mail nedorazil, podívejte se prosím do složky se spamem. Případně ověřte, zda jste zadali správnou e-mailovou adresu.

Je možné zaplatit kurz hotově?

Kurzovné lze zaplatit pouze převodem na účet. Veškeré potřebné informace vám přijdou na e-mail ihned po přihlášení. Dbejte prosím zvýšené pozornosti, abyste při platbě zadali správný variabilní symbol, který vám byl přidělen v přihlášce.

Do kdy je potřeba kurz zaplatit?

Kurz je potřeba zaplatit nejpozději do 2. hodiny podle pokynů v přihlášce. Doporučujeme však zaplatit co nejdříve. V případě naplnění kapacity rozhoduje čas připsání platby na účet.

Lze kurz zakoupit jako dárek?

Ano, lze. Pokud už máte vybraný kurz, stačí v poznámce při přihlašování uvést, že máte zájem o dárkový poukaz. Ten vám následně zašleme e-mailem. Pokud preferujete fyzický poukaz, můžete si ho po domluvě vyzvednout u nás ve studiu. Pokud ještě váháte, který dárkový poukaz si vybrat, podívejte se na naši stránku věnovanou dárkovým poukazům.

Za jakých podmínek je možné vrátit kurzovné?

Kurzovné z pravidla nevracíme. Pokud si nejste jistí, zda kurz bude to pravé pro Vás, je možné využít 1. lekci na vyzkoušení zdarma. V případě závažných událostí, je po posouzení Taneční školy možné kurzovné přesunout na další období, či ve výjimečných případech vrátit.

 

PRŮBĚH KURZU

Kolik lekcí obsahuje kurz na pololetí?

Počet lekcí v jednom pololetí se může měnit. Kopírujeme harmonogram školního roku a nevyučujeme v období státních svátků a školních prázdnin. Garantujeme minimálně 13 lekcí. Zpravidla to bývá i více a to mezi 15 až 18 lekcemi.

Jak dlouho trvá jedna lekce?

Nejčastěji jedna lekce trvá 60 minut. Taneční kurz pro děti mladší 6 let trvají 45 minut. Taneční pro dospělé a PRO-AM kurzy trvají 75 minut. 

Lze nahradit vynechané lekce?

Taneční lekce lze nahradit pouze jednou po dobu konání kurzu a to pouze po předchozí domluvě a to pouze v případě, že je v jiných kurzech volná kapacita. V opačném případě to bohužel není možné. Žádosti o náhradu hlaste v dostatečném předstihu e-mailem.

Probíhají kurzy přes svátky a prázdniny?

Kurzy neprobíhají v období oficiálních školních prázdnin, státních svátků a mimořádných potřeb tanečního klubu.

Jaké oblečení mám zvolit?

Zvolte pohodlné nebo taneční oblečení, ve kterém se budete moci hýbat a hlavně se budete cítit přirozeně a pohodlně. Pro ženy doporučujeme oblečení, ve kterém se budou cítit žensky.

Jakou obuv mám zvolit?

Vhodná je obuv s pevnou patou nebo taneční boty. Pro děti jsou vhodné baletní piškoty nebo taneční boty. Veškerou obuv lze zakoupit v prostorách tanečního klubu.

Jsou kurzy věkově omezené?

Dětské taneční kurzy jsou rozdělené podle věkových kategorií. Taneční kurzy pro ženy a dospělé nejsou věkově omezeny. 

Kdy se vypisují nové termíny kurzů?

Většinu taneční kurzů vypisujeme na dvě pololetí. První pololetí začíná v září a druhé v únoru. Taneční kurzy pro dospělé probíhají na trimestry. První začíná v září, druhý v lednu a třetí na přelomu března a dubna.