COOL DANCE družstvo si odváží bronzové umístění z dalšího MČR!

Pro poslední letošní mistrovské tituly jsme se vydali do Plzně, kde se konala jedna z našich oblíbených soutěží, a to Mistrovství České republiky v družstvech. I přes onemocnění několika párů jsme do soutěže přihlásili tři družstva, která díky klubovým barvám (a tanci 😄) byla na parketu nepřehlédnutelná. Přečtěte si, kdo vybojoval medaili!

družstva stt
družstva stt

Náš nejmladší tým soutěžil v juniorské kategorii v tancích latinskoamerických ve složení: ▪ Daniel Horák & Žďánská Stella ▪ Šulc Filip & Svobodová AndreaTaraba Lukáš & Řeháková StellaChytil Martin & Ptáčková Kateřina. Ze soutěže si odváží krásné páté umístění! Moc gratulujeme a na příštích družstvech si jedeme pro bednu. 🆒❤

Ve věkové kategorii Do 21 let jsme měli jeden tým pro tance standardní a jeden tým pro tance latinskoamerické. Krom našich předních desítkářů Michálek Lukáš & Kopecká Laura a Novotný Jakub & Fílová Kristína, kteří si odtančili obě kategorie, se složení týmů měnilo.

Za COOL DANCE v kategorii Do 21 let Standard soutěžily páry: ▪ Smolucha Jakub & Kábrtová VendulaMichálek Lukáš & Kopecá Laura ▪ Novotný Jakub & Fílová KristínaBejr Michael & Procházková Sofie.

V obrovské konkurenci si naši tanečníci vytančili nádherné páté umístění. Jen kousek chyběl k lepší 🥔!

družstva
družstva

Latináři v kategorii Do 21 let slavili velký úspěch v podobě bronzového umístění! 🥉✨ Hvězdný tým se skládal z párů:

Vokurka Ondřej & Hřebíčková Eliška

Vengrynský Petr & Duchková Beata

Michálek Lukáš & Kopecká Laura

Novotný Jakub & Fílová Kristína

Za nejlepší přípravu a podporu na soutěžích děkujeme našim C❤❤L trenérům Domorád Vít & Tejcová Simonka a Sluka Pavel & Sluková Elizaveta. Ať žije COOL týmový duch!

#coolfamily #cooljede