Dva dny plné tance a úspěchů!

O víkendu 7.-8. března se v hlavním městě konala soutěž s názvem Jarní pohár ASTRA Praha 2020 a zároveň se v Brně konala mezinárodní soutěž Brno Open a naše páry slavily úspěchy.

Daniel Hudec & Ema Houserová COOL DANCE
Daniel Hudec & Ema Houserová COOL DANCE

V sobotu 7. brežna a v neděli 8. března se konaly dvě velké soutěže, jedna z nich v Praze, na kterou se vydal taneční pár Lukáš Brůžek & Anna Čubanová, kteří si vytančili v kategorii Junior I D Latina krásné 3.místo a s ním i menší pohár a bronzové medaile.  Další pár, který se rozhodl v sobotu bojovat o co nejlepší umístění byl Daniel Hudec & Emma Houserová. V kategoriích Junior II D Latina a Standard si vytančili shodně dvě druhá místa a mohli si tak udělat fotku se stříbrem na krku. V dětské kateorii, Děti II E Kombi, si na své teprve šesté soutěži vyvojovali 3.místo Tomášek Hackl a Nikolka Stinková! Další medaily a úspěch mohl slavit pár Daniel Horák & Stella Žďánská, kteří se umístili na krásném 2. místě! Poslední medaily si z Prahy odvezli Jakub Hromíř & Simona Filipová, jejich výkon je vynesl na 2. místo v kategorii Dospělí D Latina a přidali do sbírky další stříbrné medaile. Kompletní výsledky a více zajímavostí nalezte zde na klubovém facebookovém profilu.

Lukáš Michálek & Laura Kopecká COOL DANCE
Lukáš Michálek & Laura Kopecká COOL DANCE

Druhá soutěž se konala v Brne, DSE a WDSF Open Brno, mezinárdní soutěže s velkou konkurencí na kterých naše páry ze sebe vydaly to nejlepší, co v nich zrovna dřímalo a mohly slavit úspěšné umístění a dokonce finálové pozice.  Nejprve kousek od finále, v kategorii Junior II, skončil taneční pár Lukáš Michálek & Laura Kopecká, kteří obsadili krásné 10. místo. O jednu postupovou pozici uniklo také finále páru Lukáš Taraba & Stella Řeháková, kteří v kategorii Junior I Standard obsadili hezké 8. místo. Následně v kategorii Junior I Latina  se již podařilo Lukášovi a Stelle do finále postoupit a v mezinárodní konkurenci obsadit úžasné 7. místo! (kategorii Junior I a Junior II spadají pod DSE )

Kompletní výsledky a více zajímavostí nalezte zde na klubovém facebookovém profilu.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci klubu!

#cooljede