Finálová umístění na Mistrovství České republiky v deseti tancích!

V sobotu 12. září se konala další, již třetí, titulární soutěž. V malebném Kojetíně se konalo Mistrovství České republiky v deseti tancích a naše páry zde samozřejmě nechyběly!

Taraba & Řeháková
Taraba & Řeháková

V nejmladší kategorii, tedy Junior I, se představil taneční pár Lukáš Taraba & Stella Řeháková. Vedli si výborně a v konkurenci 28 párů se dokázali protančit až do finále a umístit se na skvělém 5. místě!

V další kategorii, Junior II, se představily celkem dva páry. Martin Chytil & Kateřina Ptáčková se umístili na 28. místě. Druhým zástupcem byl pár Lukáš Michálek & Laura Kopecká, kteří si vedli skvěle a podařilo se jim dostat až do samotného finále, kde se umístili na krásném 5.místě v konkurenci 30 párů!

Tři naše páry byli vidět v kategorii Mládež. Pár Vilém Kuntoš & Vendula Kábrtová si vytančili konečné 19. místo. Filip Přibyl & Amálie Rumpíková si v konkurenci 30 párů také vedli dobře a umístili se na 15. místě. Do semifinále se probojoval pár Patrik Dobruský & Veronika Nováková, kteří se v silné konkurenci dokázali umístit na pěkném 9. místě! 

laura k
laura k

Patrik s Verčou posléze tančili ještě v kategorii Dospělí a ani v té nezůstali pozadu a konečné 14. místo z celkového počtu 24. páru je určitě úspěch.

Kompletní výsledky a více zajímavostí nalezte zde na klubovém facebookovém profilu. Všem moc gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci klubu! 

#cooljede