Lukáš se Stellou se nadobro loučí s třídami B!

V sobotu 12. března jsme v Kladně slavili taneční premiéru našich nejmladších párů, a přitom sledovali ty zkušenější, jak získávají vysněné třídy. Gratulujeme a jedeme dál! Latinské mistrovství klepe na dveře.

dan a dina 2
dan a dina 2

Naši nejmenší vyrazili na svou první soutěž!

Krásné výsledky přinesla sobotní soutěž s názvem Jarní pohár města Kladna. Svou premiéru měli naši nejmladší tanečníci Doubek Daniel & Doubková Dina. Ve své kategorii Děti-II-E- KOMBI soutěžili v konkurenci pěti dalších párů. Po krásných výkonech v kombinaci stylů (tedy standardních & latinskoamerických tancích a české polce) získali stříbrné umístění. Ve starší kategorii Junior I-E-STT se taktéž předvedli a porazili mnohem zkušenější páry. Odváží si další stříbrnou medaili. Zúčastnili se ještě jedné soutěže se staršími tanečníky, a to tentokrát v tancích latinskoamerických. Můžou se pochlubit i krásným 4. místem. Moc gratulujeme a těšíme se na příští zlata! ❤️

📸 Doubek Daniel & Doubková Dina

IMG_4690
IMG_4690

Takhle se tančí desítka v podání Lukáše a Stellči! 

Pochlubit se chceme i našimi staršími tanečníky. Je pár týdnů po Mistrovství ČR ve Standardních tancích (chci si připomenout) a Cooláci ladí formu na postupových soutěžích před MČR v Latinskoamerických tancích a MČR v 10T.

Pár Lukáš Taraba & Stella Řeháková si tak v sobotu odtančili neuvěřitelné čtyři kategorie! Prvně soutěžili v kategorii Junior-II-B-STT, kterou vyhráli. Kvůli nízkému počtu přihlášených párů si tak nemohli připsat Fko. Hned na druhém místě se umístili naši další zástupci Filip Šulc & Jančevská Stefanie. Tance latinskoamerické stejné věkové kategorie Lukáš se Stellou opět ovládli, Fko zase uteklo. Poslední možností na zisk nové třídy v alespoň jednom stylu byla kategorie Mládež. To ale znamenalo starší páry a další kola náročných tanečních výkonů. Ve standardních tancích soutěžilo v kategorii Mládež celkem osm párů. Lukáš se Stellou po úspěšném probojování se do finále soutěžě obsadili druhé místo. F konečně padlo a mohli se chlubit novou třídou A! Aby toho nebylo málo, v tancích latinskoamerických starší kategorie se jim rovněž podařilo zíkat F, novou třídu A a k tomu zlato! Tomu říkáme COOL kombinace. 😍🏆

Gratulujeme všem našim  párům a děkujeme za perfektní reprezentaci klubu! Pokud chcete zůstat  v obrazu o klubovém dění, sledujte náš VÝSLEDKOVÝ SERVIS nebo IG klubu pro taneční inspiraci!

#cooljede

📸 Lukáš Taraba & Řeháková Stella na MČR ve Standardních tancích 2022