Máme finalisty Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích!

První únorový den se konala první titulární soutěž, Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích, ve které se nám dařilo. Díky pilné přípravě našich párů jsme získali několik finálových umístění.

Lukáš Michálek & Laura Kopecká COOL DANCE
Lukáš Michálek & Laura Kopecká COOL DANCE

V sobotu 1.2.2020 se v pražské Lucerně konala první letošní titulární soutěž. Jednalo se o Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích. Diváci mohli vidět mnoho skvělých tanečních výkonů od nejmladší kategorie Junior I až po ostře sledovanou kategorii Dospělých.
Náš klub měl zastoupení v několika kategoriích a my Vám přinášíme jejich výsledky.

V kategorii Junior II bojovaly o co nejlepší umístění páry Martin Chytil & Kateřina Ptáčková a Lukáš Michálek & Laura Kopecká. Martin s Kateřinou si vybojovali konečné 36. místo. Lukášovi s Laurou se podařilo probojovat až do finále, kde si vytančili krásné 6. místo!

V kategorii starší, tedy Mládež, jsme měli hned čtyři páry. Vilém Kuntoš & Vendula Kábrtová obsadili dělené 20.-22. místo. Do semifinále se probojovaly hned 3 naše páry! Prvním z nich byl pár Filip Přibyl & Amálie Rumpíková, kteří obsadili konečné, hezké, 12. místo

vokurka - hřebíčková 2
vokurka - hřebíčková 2

Dalším párem v semifinále byl Patrik Dobruský & Veronika Nováková, kterým utekl postup do vysněného finále jen o maličký kousíček a obsadili i tak krásné, dělené, 7.-8. místo! Do finále se probojoval pár Ondřej Vokurka & Eliška Hřebíčková. Poprvé na titulární soutěži ve vyšší kategorii si Ondra s Eliškou statečně vybojovali úžasné konečné 4. místo!

Poslední kategorií byla nejsledovanější kategorie Dospělých. Také přinesla mnoho úžasných výkonů. Jeden z nich předvedl taneční pár Daniel Maslák & Janka Slezáková, kteří se ve velké konkurenci neztratili a obsadili krásné 19.-20. místo.

Kompletní výsledky a více zajímavostí nalezte zde na klubovém facebookovém profilu.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci klubu! #cooljede