Nejnáročnější MČR v kombinaci 10 tanců úspěšně za námi

Ani jsme si nestihli pořádně odpočinout po úspěchu na Mistrovství ČR v Latinskoamerických tancích a hned další týden cestovali s našimi #cool páry do kongresového cesta krajského města Zlínského kraje. Právě tam se odehrál souboj o mistrovské tituly v nejnáročnější kategorii, a to kombinaci jak standardních, tak latinskoamerických tanců.

Naše fantastická pětka získala i přes obrovský časový pres, který doprovází změnu oblečení a obuvi, velmi náročný typ soutěže a stres z neznámého prostředí, tři fantastická semifinálová umístění! 🏆

 

IMG_4689
IMG_4689

Naši junioři Taraba Lukáš & Řeháková Stella ukořistili 9. příčku v neuvěřitelné konkurenci 25. párů. Starší mládežnici také předvedli úžasné výkony. Piesche Tadeáš s Krajčiovou Anetkou se probojovali do druhého kola své soutěže a vybojovali 21. místo. Až do semifinále soutěže postoupil Smolucha Jakub s Kábrtovou Vendy, kteří se mohou pochlubit 12. umístěním. Těsně za branami finále skončili naši poslední mládežníci Michálek Lukáš & Kopecká Laura. Gratulujeme k parádnímu umístění na poslední společné soutěži. Dělali jste nám obrovskou radost. ❤️

I v kategorii Dospělí jsme měli svého silného zástupce Masláka Daniela & Netolickou Michaelu. Svým výkonem se probojovali na 14.- 16. příčku.

Děkujeme našim trenérům a úžasným tanečníkům. Jsme na Vás všichni moc pyšní! #cooljede

Pokud Vás zajímá nejaktuálnější klubové dění, výsledky a informace o kurzech pro veřejnost, doporučujeme sledovat náš facebookový profil.