Neuvěřitelných 265 medailí pro taneční klub COOL DANCE za rok 2019!

Naše páry se po celý rok snažily a vydávaly ze sebe to nejlepší, aby z mnoha soutěží, které navštívily, přivážely cenné kovy ale hlavně radost ze svých výkonů. Přečtěte si kolik vyhrály medailí a jaké úspěchy slavily.

Prague Open Medaile
Prague Open Medaile

 

Rok se s rokem sešel a my si musíme zvyknout, že místo devatenáctky píšeme za dvacítkou druhou dvacítku, tedy rok 2019 vystřídal rok 2020. Než se tomu tak stane, připravili jsme si pro Vás krátké ohlédnutí za uplynulým rokem. Je vidět, že se našim párům pod systematickým vedením a kvalitní výukou daří. Celkem se povedlo nasbírat dohromady neuvěřitelných 265 medailí. Bronzové medaile si páry přivezly celkem osmdesátkrát, stříbrné potom o 9 více, tedy devětaosmdesátkrát a tu nejcennější medaili, zlatou, si páry mohly pověsit na krk celkem šestadevadesátkrát.

Nejúspěšnější páry, co do zisku všech cenných kovů se tak staly:

  1. Filip Šulc & Eliška Plesarová - 24 medailí
  2. Jakub Vávra & Laura Loranczyk - 23 medailí
  3. Martin Kovařík & Diana Adamová - 20 medailí

Určitě nesmíme zapomenout na pár Kryštof Sýkora & Karolína Heralová, kterým se z celého klubu COOL DANCE podařilo získat nejvíce zlatých medailí a to celkem 13 kusů!

 

Mezi největší úspěchy na republikové úrovni se zasloužily následující páry:

  1. Filip Přibyl & Laura Kopecká - Finalisté MČR v kategorii Junior II Latina a 10T
  2. Vilém Kuntoš & Vendy Kábrtová - 2. vicemistři ČR v kategorii Junior II Standard a 10T
  3. Ondřej Vokurka & Eliška Hřebíčková - Mistři ČR v kategorii Junior II Latina
  4. Vít Domorád & Simona Tejcová - Mistři ČR v kategorii Showdance Standard

Mezi společné úspěchy tanečního klubu COOL DANCE patří určitě i výsledky z Mistrovství ČR Družstev a to celkem 2x finálové umístění ve standardních tancích, 1x finálové umístění v latinskoamerických tancích a 1x titul Mistrů ČR v kategorii Junioři Latina. 

Třešničkou na dortu jsou úspěchy tří našich párů, které se probojovali na vrchol v českém žebříčku a získali tak možnost nás reprezentovali na Mistrovství světa nebo Mistrovství Evropy. Vilém Kuntoš & Vendula Kábrtová skončili na krásném 42. místě na světě v kategorii Junior II Standardní tance. Ondřej Vokurka a Eliška Hřebíčková si vytančili nádherné 14. místo na světě v kategorii Junior II Latinskoamerické tance a taneční pár Vít Domorád & Simona Tejcová se pro rok 2019 umístili na 8. místě v Evropě a na úžasném 6. místě na světě v kategorii Show Dance Dospělí!

Pro každý pár byl rok 2019 zcela jistě nezapomenutelný, ať už to byly jejich první soutěže, nové třídy, nové zkušenosti ze zahraničních soutěží ale také spousta nové motivace pro nový rok 2020. Věříme, že vždy tou nejlepší odměnou je pro naše páry radost z tance.

Děkujeme všem partnerům, všem rodičů a také všem párům. Bez Vás by to nešlo!
Na závěr nezbývá nic jiného, než popřát hodně tanečních ale i životních úspěchů do nového roku 2020!

#cooljede