Titul MISTRŮ ČR je po dvou letech zase v klubu!

Ani covidová omezení naše hvězdy nezastaví! Podívejte se, jak jsme tentokrát zaváleli na Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích.

znšen
znšen

Na další z nejvýznamnějších titulárních soutěží roku jsme bojovali 25. září v Ostravě. Jednalo se o dlouho očekávané Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích. Soutěž, kterou doprovázela jedinečná atmosféra, přinesla skvělé výkony a zlato v mládežnické kategorii!

Projděte si s námi výsledky párů a prohlédněte fotografie zachycující naši klubovou energii! 🆒❤️

V kategorii Junior II soutěžilo celkem čtyřicet tři párů české taneční špičky této věkové kategorie. Naši zástupci Martin Chytil & Kateřina Ptáčková obsadili 37. místo. Příčku 19. si vytančil náš další mladý pár Lukáš Taraba & Stella Řeháková a těsně před branami semifinále na krásném 14. místě skončil taneční pár Denis Máša & Anežka Kopáčková.

image00005
image00005

Souboj do posledního dechu přinesla věková kategorie Mládež. Taneční boj o každičký kříž a co nejlepší známku ve finále nás nenechal klidné do poslední vteřiny. Naše COOL páry předvedly své nejlepší výkony, na které tvrdě makaly celý rok.

O titul mistra ČR soutěžilo v kategorii Mládež celkem padesát čtyři párů. Na 28. místě se umístil Jakub Smolucha & Vendula Kábrtová. 17. místo obsadil taneční pár Lukáš Michálek & Laura Kopecká. Těsně před semifinále, na krásném 13. místě, skončil pár Jakub Novotný & Kristína Fílová. Až do semifinále se probojoval a celkově pak umístil na děleném 10.-11. místě taneční pár Petr Vengryský & Beata Duchková.

image00006
image00006

Ve finále měl náš COOL DANCE klub jediného zástupce, a to taneční pár Ondřej Vokurka & Eliška Hřebíčková. Naši mládežníci předvedli neuvěřitelný výkon, a zaslouženě tak ovládli celou svou kategorii. Na vyhlášení výsledků se pak obrovská radost střídala s pýchou, a my tak mohli slavit další MISTROVSKÝ titul v našem klubu!

Kompletní výsledky a více zajímavostí nalezte zde na klubovém facebookovém profilu. Všem moc gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci klubu!

#cooljede

#coolfamily

#coolspirit