Vezeme si bronz z MČR Družstev!

Začátek taneční sezóny jsme odstartovali týmovou soutěží v nejkrásnějším lázeňském městě, Karlových Varech. Z MČR Družstev 2022 si vezeme bronzový pohár, spoustu jogurtů i další finálové příčky! Přečtěte si nový článek a podívejte se na naši týmovou galerii.

3085316374686021719840257440640407732891837n.jpg

Premiéra našich juniorů

Po pečlivé letní přípravě jsme na první zářijový víkend vyrazili v plné síle. Celkově se pod vedením našeho kapitána Pavla Sluky registrovalo pět týmů. Zastoupení jsme měli v juniorské kategorii, Do 21 let i v kategorii Dospělí. Naši nejmladší junioři ve složení Brůžek Lukáš & Čubanová Anna, Folprecht Adam & Houserová Alžběta, Šulc Filip & Jančevská Stefanie a Taraba Lukáš & Řeháková Stella se ve standardních tancích probojovali až na pátou příčku. V tancích latinskoamerických se v juniorském týmu vystřídal Folprecht Adam & Houserová Alžběta s Horákem Danielem & Žďánskou Stellou, a s ostatními zmíněnými páry vybojovali další páte místo! Nutno zmínit, že polovina týmu se titulární soutěže účatsnila poprvé v životě. Krásné finálové umístění bylo pro celou #coolfamily velkým úspěchem. Gratulujeme!

Do 21 let

COOL družstvo jsme sestavili také v kategorii U21. Pro standardní tance byl tým ve složení párů Smolucha Jakub & Kábrtová Vendula, Bejr Michael & Procházková Sofie, Michálek Lukáš & Petříčková Karolína a Sýkora Kryštof & Heralová Karolína. Po náročném boji v konkurenci dalších špičkových párů z celé České republiky se naši standarďáci umístili na 6. místě. Latinské družstvo, které posílili Vokurka Ondřej & Hřebíčková Eliška a Vengrynský Petr & Duchková Beata, se také probojovalo až do finále, kde zaujalo bronzový stupínek vítězů! Krom bronzového poharu a medailí byli tanečníci navíc odměněni poctivou dávkou proteinu :)

Kategorie Dospělí

Náš jediný tým v hojně obsazené kategorii Dospělí, Domorád Vít & Tejcová Simona, Smolucha Jakub & Kábrtová Vendula, Michálek Lukáš & Petříčková Karolína a Bejr Michael & Procházková Sofie, soutěžil pouze ve standardních tancích a po svých nejlepších výkonech skončil těsně před finálem, na 8. místě. 

 

 

Všem tanečníkům, trenérům, rodičům i fanouškům děkujeme za úžasnou atmosféru, kterou společně tvoříme na každé takové soutěži. #coolfamily #cooljede #coolnaMČR