Víkend 15.-16. února ve znamení cenných kovů!

V sobotu 15. února se v Benátkách nad Jizerou konala postupová soutěž a v neděli 16. února v Tvoršovicích zase taneční liga a naše páry nechyběly ani na jedné soutěži.

V sobotu 15. února se do Benátek nad Jizerou vydalo hojné zastoupení našich párů, aby na tamním Benáteckém poháru bojovaly o co nejlepší umístění. V nejmladší kategorii Junior I E Latina zatančil výborně pár Zbyněk Marcín & Alžběta Houserová. Porotcům se jejich výkon líbil a vytančili si tak krásné 2. místo! Zbyněk a Alžbětka se nechtěli se stříbrem na krku spokojit a v kategorii Junior I E Standard zabojovali ještě více a bylo z toho 1. místo a tím pádem zlatá medaille! 

 

Zbyněk Marcín & Alžběta Houserová COOL DANCE
Zbyněk Marcín & Alžběta Houserová COOL DANCE

To stále bylo pro Zbyňka a Alžbětku málo a unavení z předešlých kategorií zabojovali znovu a v kategorii Junior II E Latina obsadili krásné 2. místo a ke zlatu a stříbru přidali další stříbro! 

Další zlatá medaile a 1. místo, které jsme mohli slavit, vybojoval taneční pár Adam Folprecht & Hana Bendová, který ovládl kategorii Junior I D Latina. Adam s Haničkou také chtěli více medailí, aby si mohli doma naplnit už tak plnou poličku, proto zabojovali a v kategorii Junior I D Standard obsadili krásné 2. místo a na krk si pověsili další, tentokrát stříbrnou medaili. Ve stejné kategorii a pouze o příčku pod Adamem a Haničkou skončil pár Lukáš Brůžek & Anna Čubanová, kteří si domů odvezli hezké bronzové medaile za 3. místo

Dalším párem, který si z Benátek odvezl dvě medaile za dvě hezká umístění, je pár Daniel Hudec & Emma Houserová, kteří jak v kategorii Junior II D Latina tak i v kategorii Junior II D Standard obsadili 2. příčky!

 

Zlaté medaile pro taneční klub COOL DANCE
Zlaté medaile pro taneční klub COOL DANCE

Třetí místo a bronzové medaile si v kategorii Dospělí A Standard vytančil pár Vilém Kuntoš & Vendula Kábrtová, kteří věkem stále spadají do kategorie Mládeže. Poslední zlato na této soutěži si vytančil taneční pár Jakub Novotný & Kristina Fílová, který ovládl taneční kategorii Mládež A Latina a mohl si na krk pověsit krásné zlaté medaile

V neděli 16. února se v Tvoršovicích konala Taneční liga (TL) Mia Cup. V kategorii TL Mládež Latina si výborně vedl taneční pár Patrik Dobruský & Veronika Nováková, který si vytančil úžasné 3. místo.  Dvě finálová umístění, dvě místa na stupních vítězů a na krku dvě medaile si odvezl taneční pár Lukáš Michálek & Laura Kopecká, který nejprve obsadil 3. místo v kategorii TL Junior II Latina, aby posléze své umístění vylepšíl a v kategorii TL Junior II Standard obdsadili krásné 2. místo

Kompletní výsledky a více zajímavostí nalezte zde na klubovém facebookovém profilu. Všem moc gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci klubu! 

#cooljede