Vítek se Simčou mezi TOP 50 v mezinárodním tanečním žebříčku!

Finálové umístění ve standardních tancích na mezinárodním E-Motion Dance Festivalu přineslo dostatek bodů, aby se teď už i formálně dostali mezi světovou taneční špičku! Teď míří do Rumunska reprezentovat Českou republiku ve svém oblíbeném Show Dance.

carousel - top 50
carousel - top 50

Mezinárodní žebříček WDSF

Světová TOP 50 je jistě snem každého tanečníka. Vítek se Simčou si teď ale budou muset stanovit jiný cíl, protože díky fantastickým výsledkům na mezinárodních soutěžích tuto hranici navždy pokořili. Naši trenéři však nezahálí a před sebou mají další významnou soutěž, jak pro klub, tak i pro celý Český svaz tanečního sportu.

Mistrovství světa v kategorii Show Dance se letos odehraje 5. listopadu v rumunském Sibiu. Vítek se Simčou tam budou vystupovat jako jediný český standardní pár se svou show Colours of Loneliness. Pokud si nevzpomínáte na dechberoucí show našich trenérů a medailistů ME, přečtěte si exkluzivní rozhovor. Přejeme mnoho štěstí, úžasnou atmosféru a zlatý pohár jako třešničku!

Sledujte s námi aktuální informace a popřejte Vítkovi a Simče hodně štěstí skrze náš facebookový, či instagramový profil. #cooljede #coolpower #coolnaMS

Vítek a Simča na E-MDF
Vítek a Simča na E-MDF