Romana Motlová

Romana Motlová - COOL DANCE
Romana Motlová - COOL DANCE

O mně jako o tanečnici

Největší taneční úspěchy: Jsem mistryně světa WDO v kategorii Senior I v latinskoamerických tancích, druhá vicemistryně Blackpool Dance Festivalu v latinskoamerických tancích, osminásobná mistryně ČR v tancích latinskoamerických v kategoriích Senior I a II.

Můj nejoblíbenější tanec: Můj nejoblíbenější tanec je Jive.

Co mám nejradši na tancování: Tanec je pro mě únik od reality, mohu snít a užívat si svobody pohybu a mysli. Vlastně je to pro mě taková forma meditace.

O mě jako o trenérce

Dosažené trenérské vzdělání: Jsem trenérka II. třídy a porotkyně III. třídy.

Zaměření: Věnuji se trénování převážně latinských tanců a to párového, synchro a sólo, dance, salsy a moc mě baví taneční pro jakoukoliv věkovou hranici.

Největší trenérské úspěchy: Během mé trenérské kariéry jsem dovedla mnoho párů do mezinárodní třídy, ale pro mě je veliký úspěchi když si mí klienti tanec zamilují a věnuji se tomu nadále. Za svůj osobní trenérský úspěch vnímám, že spolupracuji s neslyšícím klientem a dokázali jsme spolu stát i na stupni vítězů v soutěžích ProAm.

Zajímavosti

Co o mně (možná) nevíte: Miluji koně a psi, toulání se po horách a objevování nových zákoutí, přírodu a její krásy.

Co mám nejradši na práci lektora: Práce s lidmi je jedna z nejtěžších disciplín, pro mě je to něco, co mě nabijí a dává mi to smysl, když vidím radost v očích klientů z dobře svěřené práce na parketu. 

Lektorské motto: Nikdy to nevzdávej, jdi schod po schodu vzhůru, nepřeskakuj a užij si každý moment v této cestě k vytouženému cíli.

Chcete se naučit tančit s Romanou? Napište nám!

Naučte se tančit pod vedením Romany Motlové. Využít můžete taneční kurzy vypsané dle aktuální nabídky, nebo soukromé individuální lekce.