Tomáš Hudeček

O mně jako o tanečníkovi

Největší taneční úspěchy: Byl jsem kdysi v semifinále Mistrovství republiky ve standardních tancích. A taky se mi doma stále válí spousta pohárů z českých i zahraničních soutěží.

Můj nejoblíbenější tanec: Dnes už asi všechny. Kdysi jsem neměl rád ty, co mi zrovna moc nešly.

Co mám nejradši na tancování: Tanec je společný pohyb páru na hudbu. Začínal jsem až v 16 letech po tanečních, takže se mi už od začátku na něm líbilo zejména toto.

O mně jako o trenérovi

Dosažené trenérské vzdělání: Jsem trenérem I. třídy ve specializaci taneční sport. Tedy po dva roky jsem navštěvoval Fakultu tělesné výchovy a sportu (či kultury). Udělal zkoušky z fyziologie, biomechaniky a mnoha dalších. Jako původně učiteli (matematiky) mi to tenkrát nepřišlo nějak těžké. Býval jsem také v Českém svazu tanečního sportu lektorem právě v tomto vysokoškolském studiu. A porotcem I. třídy. Dnes je to vše už jen koníček.

Zaměření: Trénoval jsem malé dětičky, juniory, mládež, dospělé i seniorské páry. Ty dospělejší zpravidla standardní tance.

Největší trenérské úspěchy: Mezi mými svěřenci je několik mistrů České republiky i naši úspěšní reprezentanti na mezinárodních soutěžích.

Zajímavosti

Co o mně (možná) nevíte: O mně lze snad úplně všechno zjistit na internetu. Číslo boty tam možná nebude. To je 42.

Co mám nejradši na práci lektora: Když je v každé minutě tréninku vidět na páru spokojenost. A když je po hodině vidět u páru zlepšení. A taky když je po roce tréninku vidět u páru úspěch.

Trenérské motto: Dámy zpravidla tanec milují. Takže pánové, je to tak trochu o Vás.

Chcete se naučit tančit s Tomášem? Napište nám!

Naučte se tančit pod vedením Tomáše Hudečka. Využít můžete taneční kurzy vypsané dle aktuální nabídky, nebo soukromé individuální lekce.